خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت خدمات نظافتی ره پاک : پذیرش تمامی خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت نظافتی ره پاک با داشتن کادرهای مجرب و کاملا آموزش دیده در نقاط مختلف شهر تهران در کمترین زمان ممکن نظافتچیان مورد نیاز شما را به محل شما عزیزان همشهری اعزام می کند.

نظافت منزل در زعفرانیه و نیاوران

شرکت ره پاک با بیش از ده سال فعالیت در حوزه نظافت منزل و انجام کلیه خدمات نظافتی در تهران در کمترین زمان بهترین نظافتچیان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

تمامی نظافتچیان خانم و نظافتچیان آقا در شرکت ما کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند.

در تمامی ساعات حضور کارگران ما در محل شما، شرکت بصورت مستقیم با شما در ارتباط خواهد بود و از رضایت شما عزیزان از کارگران نظافت منزل اطمینان حاصل می کند.

نظافت منزل در اقدسیه ، تجریش و ولنجک

در صورت بروز هر مشکلی با نظافتچیان ما ابتدا بصورت مساقیم با شرکت تماس حاصل بفرمایید و به هیچ عنوان با کارگر مشکل خود را در میان نگذارید، در صورتی که شما از کارگر اعزامی ناراضی بودید می توانید درخواست کنید که یک نظافتچی دیگر برای شما عزام شود.

در صورت درخواست نظافتچی خانم یا آقا در هنگام تماس با شرکت حتما بفرمایید که خانم یا آقا اعزام شود.

لطفا در روزی که نظافتچیان ما به محل شما اعزام می شوند بررسی کنید که چه لوازمی برای شست و شو لازم است و در محل خود آن ها را تهیه یا در صورت نداشتن با شرکت در میان بگذارید تا کارگران در هنگام اعزام به محل شما خریداری کنند.

لطفا اگر کار شما بیشتر از ساعاتی می شود که با شرکت هماهنگ کردید حتما شرکت را در جریان بگذارید زیرا اگر در ساعاتی خارج از زمانی که شرکت در جریان است مشکلی پیش بیاید شرکت هیچ مسئولیتی قبول نمی کند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star