خدمات نظافت منزل

خدمات نظافت منزل

انجام کلیه خدمات نظافت منزل در سرتاسر تهران

نظافت منزل
نظافت منزل

 

شرکت نظافتی خدماتی آتیه صنعت ره پاک دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی بوده و همچنین بیش از ۱۰ سال سابقه کار درخشان در حوزه نظافت منزل و نظافت محل کار توسط نظافتچیان خانم و نظافتچیان آقا بوده است.

یکی از نکات مهمی که باید به هموطنان عزیز یادآور شد این است که فقط از شرکت های خدماتی نظافتی درخواست نظافتچی زن یا نظافتچی مرد کنید که حتما دارای جواز کار و همچنین دارای سابقه در این صنف باشند.

خدمات نظافت منزل

خدماتی که شرکت خدماتی نظافتی ره پاک می تواند به شما در حوزه نظافت منزل ارائه بکند موارد زیر می باشد.


دیگر خدمات ما : نماشویی ، نظافت محل کار ، نظافت منزل ، نظافت راه پله


 

شست وشوی درب ها و پنجره ها – شست و شوی حمام و سرویس بهداشتی – مرتب کردن و گرد گیری وسایل داخل منزل شامل بوفه ها، کابینت ها و … – نظافت لوستر – شست و شوی ظروف و تمامی کارهایی که خانمهای خانه دار آن ها را انجام می دهند.

یکی دیگر از نکات لازم بذکر این است که بعضی از هموطنان ما در هنگام نظافت خانه به بیشتر از ۸ ساعت کار احتیاج دارند و از نظافتچی می خواهند بدون اینکه به شرکت اطلاع دهد در خانه مانده و خدمات نظافتی خانه را انجام دهند، باید در نظر داشته باشید پس از اتمام ۸ ساعت کار اتفاق برای وسایل منزل یا نظافتچی پیش بیاید، شرکت به هیچ عنوان مسوولیتش را قبول نمی‌کند.

نظافتچیان خانم یا نظافتچیان آقا در ساعت هایی که منزل شما بوده و خدمات نظافت منزل را انجام می دهند ۳۰ دقیقه تنها زمان برای ناهار دارند و در دیگر ساعات باید مشغول بکار باشند.

اگر در ابتدای حضور نظافتچی زن یا نظافتچی مرد در منزل شما حس کردید که از نظافتچی خود راضی نیستید، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و تقاضای نظافتچی دیگری نمایید.

نظافتچیان ما موظف هستند که وسایل مورد نیاز خود را همراه داشته باشند،بهتر است مواردی مانند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چارپایه، تی قبل از حضور نظافتچیان ما برای انجام خدمات نظافت منزل آماده کرده باشید و در صورتی که در خانه موجود ندارید با شرکت هماهنگ کنید تا نظافتچیان ما آن ها را تهیه کنند.

لطف می کنید اگر قبل از اعزام نظافتچیان به منزل‌ سر دستمزد و هزینه کار مخصوصا در کارهایی مثل شستن مبلمان و تابلوفرش با شرکت به توافق رسیده باشید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star