شستشوی نما

شستشوی نما

شرکت خدماتی نظافتی ره پاک :  پذیرش تمامی خدمات نماشویی در سطح تهران

شستشوی نما

شستشوی نما به طور کلی با روش های:

دستگاه واتر جت ،واتر سند بلاست و شستشوی دستی نما با روش ابر و طی صورت میگیرد که در ادامه به آن میپردازیم.

شستشوی نما به وسیله دستگاه واتر جت:

شستشوی نما با دستگاه واتر جت به عنوان یک دستگاه فشار قوی آب می تواند انواع کثیفی و آلودگی را از سطح مورد نظر به صورت کامل پاک کند ، این دستگاه آب را با فشار بالا از نازل بیرون می دهد و با بهره گیری از این  فشار بالا سطح را از هرگونه آلودگی پاک می کند.

از این روش برای نماشویی و شستشوی انواع دیوارهای  سیمانی،  نماهای کامپوزیتی ،  دیوار و یا نما های آجری ،  سنگی  و شیشه ای استفاده کرد.

شسشوی نما به وسیله واتر سند بلاست:

شستشو به وسیله دستگاه واتر سند بلاست یک از نماشویی به وسیله واتر جت و آب قوی تر است و برای سطوحی که دارای جرم های سخت و قدیمی ، رسوب های به جا مانده بر روی سطح  و آلودگی یا کثیفی هایی که به راحتی با استفاده از آب و واتر جت از بین نمی رود به کار می رود.

این ترکیب یعنی ترکیب قدرتمند آب و سیلیس برای سطوحی از جمله : نماهای آجری ، نماهای سنگی ، نماشویی رومی و حتی  نمای سیمانی به کار میرود.

از کاربردهای این روش می توان به  رسوب زدایی ، زنگ زدایی ، رنگ برداری و ماسه زدایی  نیز اشاره کرد.

شسشوی نما به صورت دستی (ابر و طی):

درواقع این روش مخصوص سطوحی است که سطح آن صاف ،یکدست ، صیقلی و درخشان است. مثل نماهای شیشه ای ، نمای کامپوزیتی و …

درواقع شستشوی نما و نماشویی سطوح و جرم زدایی با طناب کار مشکل و نیاز به تجربه زیاد و کافی دارد این کار زیاد تفاوتی با ورزش صخره نوردی ندارد.

لازم به ذکر است قبل از این که کار نماشویی را برای سطوحی از جمله شیشه و کامپوزیت انجام  شود در بعضی از موارد به دلیل آلودگی و گرد و غبار زیاد روی سطح لازم است که اول یک بار آن را با واتر جت شسشو دهند زیا گرد و غبار و آلودگی که لای درزها و شیار ها موجود است با طی و ابر مخصوص به صورت کامل از بین نمی رود .

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star