نظافت محل کار

نظافت محل کار

شرکت خدماتی ره پاک : اعزام نظافتچی بمنظور نظافت محل کار در سراسر تهران.

نظافت محل كار
نظافت محل كار

یکی از مهمترین نکات از نگاه مشتریان حضوری در یک شرکت، نظافت محل کار شرکت می باشد، در دید اول برای مشتریان حضوری محیط کاری شما می باشد، در نظر بگیرید شما بعنوان مشتری وارد یک شرکت برای عقد قرارداد وارد می شوید، در نگاه اول شما محیط کاری و نظافت محل کار کارفرما را می بینید، اگر محیط کاری مناسب و نظافت کافی را نداشته باشد قطعا یک دید بدی برای مشتری پدید می آید، امکان دارد شما در صنف خود از بهترین ها باشید ولی بخاطر دید بدی که در ابتدای حضور مشتری برای آن ایجاد کردید رقبتی برای همکاری با شما نداشته باشد.


** دیگر خدمات ما : نماشویی ، نظافت منزل ، نظافت راه پله **


اعزام نظافتچی برای نظافت محل کار

معمولا شرکت های نو پا و تازه تاسیس هنوز آنقدر قدرت مالی ندارند که بتوانند یک نظافتچی تمام وقت استخدام کنند، بهترین روش برای این مدل شرکت ها تماس با شرکت های نظافتی و درخواست نظافتچی برای نظافت محل کار می باشد.

با این روش می توان با حداقل هزینه نظافت کامل محل کار خود را ایجاد می کنید، برای مثال با درخواست ارسال نظافتچی بصورت هفتگی می توانید با هزینه بسیار کمتر نسبت به استخدام کامل یک نظافتچی برای نظافت محل کار، محیط شرکت را کاملا پاکیزه نگاه دارید.

هزینه نظافت محل کار

هزینه نظافت محل کار به متراژ دفتر شما و خدمات مورد نظر شما دارد، برای اطلاع دقیق از تعرفه نظافت شرکت بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

لازم بذکر است تمامی نظافتچیان اعزامی ما کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند، در تمامی زمانی که نظافتچیان ما در محیط کاری شما هستند، شرکت بصورت مستقیم با شما در ارتباط خواهد بود و سعی داریم که رضایت کامل شما را جلب کنیم.

در صورتی که با نظافتچی با مشکل روبرو شدید حتما ابتدا با شرکت تماس حاصل فرمایید و به هیچ عنوان با کارگر بحث نکنید.

نظافت محل کار در تهران

شرکت نظافتی ره پاک با تجربه بیش از ۱۰ ساله خود، آماده انجام تمامی خدمات نظافتی دفتر، محل کار، کارخانجات و … در سراسر تهران و حومه می باشد.

شرکت خدماتی ره پاک با داشتن تیم های مجرب در سراسر تهران می تواند در کمترین زمان ممکن نظافتچیان مورد نیاز شما را اختیارتان قرار دهد.

آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگان ها در سراسر تهران، از جمله غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و حومه