نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل شمال تهران

شرکت خدماتی نظافتی ره پاک : شرکت نظافتی ما آماده ارائه خدمات نظافت منزل شمال تهران می باشد.

 نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت ره پاک آماده ارائه تمامی خدمات نظافتی در تمامی مناطق تهران از جمله شمال تهران می باشد. شرکت ما با داشتن نیرو در تمامی نقاط تهران می تواند در کمترین زمان ممکن نظافتچیان مورد نیاز شما را به محل اعزام کند.

** دیگر خدمات ما : نماشویی ، نظافت محل کار ، نظافت منزل ، نظافت راه پله **

هزینه نظافت منزل شمال تهران

هزینه نظافت منزل به متراژ منزل، نوع خدمات مورد نیاز شما و ساعت های نیاز شما به نظافتچیان ما دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه نظافت منزل شمال تهران با دفتر ما تماس حاصل نمایید.

مناطق تحت پوشش نظافت منزل شمال تهران

تمامی مناطق شمال تهران تحت پوشش تمامی خدمات نظافتی ما می باشد. نظافت منزل در زعفرانیه ، اقدسیه ، فرمانیه ، ولنجک ، ارتش ، تجریش و دیگر مناطق شمال تهران تحت پوشش شرکت ره پاک می باشد.

اعزام نظافتچی برای نظافت منزل در شمال تهران

اعزام نظافتچی خانم و آقا درکمترین زمان ممکن به تمامی نقاط تهران مخصوصا شمال تهران. تمامی نظافتچیان ما کاملا آموزش دیده و با تجربه هستند.

اعزام نظافتچی خانم ( زن ) جوان یا نظافتچی آقا (مرد ) جوان شمال تهران

برای درخواست اعزام نظافتچی خانم یا آقا شما میبایست با شرکت بصورت مستقیم تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را به شرکت منتقل کنید تا درکمترین زمان ممکن نظافتچیان ما در خدمت شما حاضر شوند.

رضایت مشتری تنها هدف ماست

مشتریان عزیز در صورتی که در ابتدای حضور نظافتچیان ما درمحل شما از نظافتچی رضایت نداشتند می توانند با شرکت تماس حاصل فرمایند تا شرکت برای شما نظافتچیان جدیدی برای شما اعزام کنند. در صورت بروز هر مشکلی با نظافتچیان حتما ابتدا با شرکت تماس بگیرید.

لطفا اگر کار شما در نظافت منزل بیشتر از زمان هماهنگ شده با شرکت بطول انجامید حتما ابتدا با شرکت هماهنگ کنید، در صورت بروز هر مشکلی خارج از ساعات هماهنگ شده با شرکت، شرکت هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star