کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت منزل

اعزام کارگر نظافت منزل از طرف شرکت خدمات نظافتی ره پاک.

کارگر نظافت منزل

اعزام کارگر ماهر و آموزش دیده برای نظافت منزل

معمولا کارگر نظافت منزل خوب و ماهر بسیار کم پیدا می شود و تعدادی هم که بواقع ماهر و قابل اعتماد باشند بصورت داعم کار هستند زیرا اکثر کسانی که برای منازل خود بصورت مداوم ماهیانه یا هفتگی کارگر می گیرند وقتی یک شخص قابل اعتماد پیدا می کنند آن را از دست نمی دهندو به صورت مهاوره می توان گفت مشتری آن کارگر می شوند.

قابل اعتماد بودن، سریع کار کردن و مهارت در تمیز کردن قسمت های مختلف خانه جزء مواردی هست که کمتر کارگری تمامی این موارد را دارد.

شرکت نظافتی ره پاک مفتخر است به اطلاع تمامی همشهریان عزیز برساند که کادر کارگران و نظافتچیان ما کاملا مجرب، آموزش دیده و قابل اعتماد هستند و امتحان خود را پس داده اند.

** دیگر خدمات ما : نماشویی ، نظافت محل کار ، نظافت منزل ، نظافت راه پله **

اعزام کارگر نظافت منزل

شرکت خدماتی ما بدلیل داشتن گروه های نظافتی در مناطق مختلف تهران می تواند در کمترین زمان ممکن کارگران مورد نیاز شما به محل اعزام کند.

مزد کارگر نظافت منزل

مزد کارگر برای نظافت منزل به متراژ منزل شما، ساعاتی که به کارگر احتیاج دارید و کاری که باید کارگر انجام دهد بستگی دارد، به همین منظور شما برای اطلاع دقیق از مزد کارگر میبایست بصورت مستقیم با شرکت تماس حاصل فرمایید.

کارگر نظافت منزل در شمال تهران

اعزام کارگر در کمترین زمان ممکن به تمامی نقاط شهر تهران از جمله تمامی مناطق شمالی شهر تهران مانند : زعفرانیه ، پاسداران ، اقدسیه ، نیاوران و ….

کارگر نظافت منزل در غرب تهران

همچنین تمامی مناطق غرب تهران نیز شامل تمامی خدمات نظافتی ما می شود از جمله : شهران ، سعادت آباد ، صادقیه ، پونک ، آیت الله کاشانی و …

کارگر نظافت منزل در شرق تهران

مناطق تحت پوشش در شرق تهران : پیروزی ، نارمک ، مجیدیه ، رسالت ، سید خندان ، تهران پارس ، استخر و …

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star