کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی

شرکت خدمات نظافتی ره پاک : انجام تمامی خدمات کفسابی و نماشویی ساختمان در تمامی نقاط تهران.

در شهر تهران بدلیل وجو آلایندگی بالا و آلودگی همیشگی در طول سال سطح سنگ های نمای ساختمان و همچنین کف ساختمان ها هر چند سال یکبار احتیاج به شست و شو پیدا می کنند.

نماشویی

انجام عملیات نماشویی مخصوصا در ساختمان های بلند یکی از سخت ترین و خطرناک ترین شغل ها می باشد زیرا کسی که عملیات نماشویی را انجام می دهد باید در ارتفاع زیاد عملیات سخت شست و شوی سنگ نما و در بعضی موارد ترمیم سنگ نما را انجام دهد. به همین دلیل بهتر است برای جلوگیری از مشکلات از یک نماشویی حرفه ای کمک بگیرید که هم تجربه بالا در این حوزه و هم رزومه پر باری داشته باشد.

همان طور که در نمونه کارهای ما می بینید، شرکت ما در بلندترین و مشهورترین برج های تهران پروسه نماشویی را انجام داده که از مهمترین آن ها می توان شست و شوی نمای هتل استقلال را نام برد.

کفسابی

پوشش کف ساختمان پس از گذشت چند سال معمولا نمای اولیه خود را از دست می دهد و این حس را به بیننده منتقل می کند که کف ساختمان کثیف است، در این مواقع شما می توانید با انجام یک کفسابی سطح کف خود را مانند روز اول کاملا سیقلی و براق کنید.

البته لازم بذکر است که ساب زدن انواع سنگ با یکدیگر متفاوت است، مثلا کفسابی بتن با کفسابی سرامیک با لقمه های متفاوتی انجام می شود.

شرکت خدمات نظافتی ره پاک با بیش از یک دهه فعالیت موفق در حوزه انواع خدمات نظافتی یکی از نامدارترین و معروف ترین شرکت ها در این حوزه می باشد.

بهترین کیفیت را فقط از بهترین ها بخواهید.

رضایت شما اعتبار ماست

کفسابی و نماشویی ساختمان

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star