۴ طرح عمرانی در سرخه به بهره برداری می رسد

۴ طرح عمرانی در سرخه به بهره برداری می رسد

 

۴ طرح عمرانی در سرخه به بهره برداری می رسد

اخبار صنعت ساختمان به نقل از مهرنیوز:
سرخه – فرماندار سرخه گفت: چهار طرح عمرانی در حوزه شهری شامل حوزه علمیه، روکش آسفالت بلوار امام رضا(ع)، بهسازی پارک ملت و کنارگذر پلیس راه در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

 علی مویدی زاده صبح دوشنبه در بازدید از پروژه های مدیریت شهری سرخه، از افتتاح چهار طرح عمرانی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: یکی از مهمترین این طرح ها، روکش آسفالت لاین شمالی بلوار امام رضا (بلوار ورودی) است که محل تردد بسیاری از خودروها و به خصوص کامیون ها بود که از مطالبات به حق مردم محسوب می شد، این طرح خوشبختانه با همکاری مسئولان به پایان رسیده است.


 بیشتربدانید :                     دکوراسیون داخلی چیست؟

 بیشتربدانید :                      رنگ ضد حریق اسکلت فلزی

 بیشتربدانید :                      روش های نوین ساختمان سازی


وی افزود: ساختمان حوزه علمیه دیگر طرحی است که با انجام مراحل تعمیر و بهسازی در هشت اتاق، آشپرخانه، آبدارخانه و سرویس بهداشتی به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

فرماندار سرخه در ادامه بر ضرورت توجه ویژه به پروژه زیباسازی پارک ملت این شهر تاکید کرد و گفت: احداث سرویس بهداشتی جدید، بهسازی معابر پارک، اجرای مبلمان وروشنایی معابر، نصب وسایل بازی استاندارد و همچنین نصب وسایل بازی در پارک بانوان در زمره بخش های این طرح هستند که با اعتباری شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در راستای زیباسازی شهری انجام شده است.

مویدی زاده افزود: روکش آسفالت لاین کندرو پلیس راه سرخه نیز به زودی با تامین اعتبارات لازم و همراهی و مساعدت دستگاه‌های مربوطه با اقداماتی مانند جدول‌گذاری، نصب روشنایی و زیباسازی و ساماندهی نیوجرسی‌های کنونی، صورت خواهد گرفت.

منبع

نوشته ۴ طرح عمرانی در سرخه به بهره برداری می رسد اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات پدیدار شد.

Source: اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *