اتمام واحدهای مسکن مهر در محمدیه/پیگیری و اجرای طرح‌های بازآفرینی الوند

اتمام واحدهای /پیگیری و اجرای طرح‌های بازآفرینی الوند

اتمام واحدهای مسکن مهر در محمدیه

اخبار صنعت ساختمان به نقل از ایسنا:

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین تکمیل واگذاری پروژه مسکن مهر در شهر محمدیه را مهم‌ترین تکلیف در این حوزه دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی در مراسمی ضمن قدردانی از بخشعلی پور به‌واسطه خدماتی که در دوره تصدی‌گری اداره راه و شهرسازی شهرستان البرز به انجام رسانده بود؛ حکم انتصاب فیاض بیگدلی را به‌عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان البرز ابلاغ کرد.

حق لطفی تکمیل واگذاری واحدهای مسکن مهر در شهر محمدیه را از مهم‌ترین وظایف راه و شهرسازی در شهرستان البرز دانست و تأکید کرد: این موضوع از اولویت‌های دولت و وزاتخانه هم است.


بیشتربدانید:                                                رنگ ضد حریق اسکلت فلزی

بیشتربدانید:                                                 روش های نوین ساختمان سازی


مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه با اشاره به اینکه الوند بعد از شهر قزوین بیشترین طرح‌های بازآفرینی را به خود اختصاص داده خاطرنشان کرد: پیگیری و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های بازآفرینی پایدار شهری در شهرهای شهرستان البرز به‌ویژه در شهر الوند از موضوعاتی است که ضرورت دارد به شکل ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.

حق لطفی در ادامه در دیدار با فرماندار شهرستان البرز، بر لزوم تعامل و همکاری جهت تحقق اهداف و برنامه‌های مشترک تأکید کرد و گفت: راه و شهرسازی تأثیر قابل‌توجهی در جلب رضایت عمومی دارد.

عسگری فرماندار البرز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی وجود ناحیه بزرگ شهری مهرگان را فرصتی برای ارائه خدمت هر چه بیشتر به مردم دانست و گفت: باید موانع وسایل موجود نیز تا جایی که امکان و توان وجود دارد برطرف شود تا شاهد جلب رضایت‌مندی عمومی مطلوب در این حوزه باشیم.

وی افزود: بیشتر شهرهای شهرستان البرز دارای سطح وسیعی از بافت‌های فرسوده هستند که می‌توانیم با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری؛ موضوع بازآفرینی را در آن‌ها اجرایی کنیم.

منبع

نوشته اتمام واحدهای مسکن مهر در محمدیه/پیگیری و اجرای طرح‌های بازآفرینی الوند اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات پدیدار شد.

Source: اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *