تکمیل مسکن مهر تا پایان سال جاری

تکمیل مسکن مهر تا پایان سال جاری/ پیگیری تخلفات مسکن مهر از طریق دستگاه قضایی

تکمیل مسکن مهر تا پایان سال جاری

اخبار صنعت ساختمان به نقل از ایلنا :

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: طرح‌های مسکن‌مهر در سراسر کشور مطابق دستور رئیس جمهوری، تا پایان سال جاری تکمیل و بر اساس اولویت به متقاضیان واگذار خواهد شد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، در فرمانداری شهرستان آستارا افزود: بخش عمده مشکلات ما در مسکن مهر، مربوط به طرح هایی است که توسط تعاونی‌ها و به خصوص در حوزه مشاغل آزاد اجرا شده است.

وی بیان کرد: در طرح‌هایی که بر اساس تفاهم‌نامه سه‌جانبه احداث می‌شود، با مشکلات کمتری مواجه هستیم و مشکلات تعاونی‌ها را در استان‌ها دسته‌بندی کرده‌ایم و درباره حدود ۵۰ هزار واحد مشکل دار، در روزهای آینده تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد.


بیشتربدانید:                                                            تولید کنندگان منتخب دستگیره درب

 بیشتربدانید:                                                             تولیدکنندگان منتخب شیرآلات


قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن‌مهر گفت: وجود مشکل در احداث ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر دور از انتظار نیست اما عزم دولت، برطرف کردن مشکلات و تسریع اجرای طرح‌هاست.

مهرآبادی با اشاره به اینکه رسیدگی به تخلفات مسکن مهر از طریق دستگاه قضایی پیگیری می‌شود، تصریح کرد: تحویل زمین برای ساخت، پیگیری تسهیلات بانکی و افزایش وام از ۲۰۰ به ۴۰۰ میلیون ریال توسط وزارت راه و شهرسازی طی ۲ سال گذشته انجام شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۴۰۰ واحد مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در آستارا آماده واگذاری است، اظهار کرد: باید کارگروه پیگیری مشکلات مسکن مهر این شهرستان تشکیل شود تا در کنار هیات تسویه، متقاضیان واقعی شناسایی شده و واحدهای خود را تحویل بگیرند.

وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی آمادگی کمک مالی برای تکمیل مسکن مهر را دارد، خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه طرح های مسکن مهر استان اردبیل خاتمه می یابد و ۲ روز دیگر جشن اختتامیه طرح های مسکن مهر در استان یزد برگزار خواهد شد.

منبع

نوشته تکمیل مسکن مهر تا پایان سال جاری اولین بار در اخبار ساختمان، دکوراسیون داخلی، مصالح و تجهیزات پدیدار شد.

Source: اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *